6020 POSTER
Sold: SEK 300
Sold den 9 september 2019 -
4163 Litografisk af..
Peter Dahl (b. 1934), signed, sheet: 62x45,
Sold: SEK 350
Sold den 27 juli 2015 -
1183 Litografisk af..
Sold: SEK 700
Sold den 6 januari 2014
8783 POSTER
Signerad Peter Dahl, Fredmans epistlar, 61x44,
Sold: SEK 150
Sold den 25 oktober 2010 -
7009 Affisch
Sign Peter Dahl, Bellman, 60x44
Sold: SEK 150
Sold den 28 november 2005 -
3020 Affisch
Peter Dahl, 70x50
Sold: SEK 100
Sold den 8 mars 2004
5091 Affisch
Peter Dahl, 61x44
Sold: SEK 400
Sold den 1 december 2003 -
1371 Affisch
Peter Dahl, Slå inte min kompis, 80-tal, 70 x 50
Sold: SEK 600
Sold den 7 april 2003 -
2023 AFFISCH
Sign Peter Dahl
Sold: SEK 350
Sold den 14 maj 2001